Hususi Bakım

Hususi Bakım

10 adet ürün var.

Toplam 10 üründen 1-10 arası gösteriliyor

Aktif filtreler

Ana-sayfa

NATURALİVE BEBEK ŞAMPUANI 500ML

Naturalive Doğal Bebek Şampuanı

Naturalive Doğal Bebek Şampuanı, bebeğinizin hassas cildi için bitkisel içeriklerden üretilmiş en doğal bebek şampuanıdır.

Naturalive Bebek Şampuanı içeriğindeki bitkisel yağlar ve vitaminlerle bebeğinizin hassas cildine bakım sağlar. Doğal Bebek Şampuanı parabensiz ve parfümsüz yapısı ile bebeğinizin cildini besler. Vücudunun nem dengesini korumasını sağlar. Ecocert sertifikalı temizleyicilerle hazırlanan Naturalive Bebek Şampuanı, bebeğinizin saç derisinin dengesini bozmaz. Göz yakmayan özel formülü sayesinde bebeğinizin hem saç hem cilt sağlığında hijyen ve onarım sağlar.

Naturalive Doğal Bebek Şampuanı portakal aroması ile kokulandırılmıştır.

₺120,00 Fiyat
Ana-sayfa

NATURALİVE KURU VE NORMAL SAÇ ŞAMPUANI 500ML

Naturalive Doğal Şampuan, içeriğindeki besleyici yağlarla kökten bakım sağlar.

 saçların ihtiyaç duyduğu nem dengesi ile birlikte hafiflik, parlaklık ve canlılık kazandırır. Naturalive Doğal Şampuan silikon içermez. Özel formülünde bulunan organik argan yağı, zeytinyağı ve badem yağı sayesinde kuru ve yıpranmış saçlarınızı nemlendirir. Ecocert sertifikalı temizleyici kullanıldığından saç derisinin dengesini bozmaz. Parabensiz ve parfümsüz yapısıyla Naturalive Doğal Şampuan saçlarınıza zarar vermeden hijyen ve onarım sağlar.

₺115,00 Fiyat
Ana-sayfa

AT KILI VÜCUT MASAJ EKİPMANI FIRÇA

At kılı vücut fırcasi aslında yüzyıllardır var olan ve son birkaç senedir hayatımızın iyice içinde olan trend cilt bakımı malzemesi. Ve tabii güzellik rutinlerinden biri haline gelen kuru fırçalama tekniğinin olmazsa olmazı...

SADECE VUCUT FIRCASI LİNKİDİR.

KULLANIMI YANINDAKI KAĞITTA VARDIR.

₺125,00 Fiyat